Ctibor Bujdoš

Správce sítě Brno
Botanická 52
602 00
Brno
+420 774 098 547
bujdos@spravcebrno.cz

Klient vzdálené pomoci:

TeamViewerQS

Historie a zkušenosti se správou sítě.

Jmenuji se Ctibor Bujdoš a jsem správce sítě a IT konzultant.

Ale nejsem v tom úplně sám, mám stálé spolupracovníky, dodavatele a nástroje pro vzdálenou správu. Mé služby tudíž nejsou závislé pouze a jen na mé přítomnosti u zákazníka a službě 24h.

 

23 let praxe v oboru IT.

V oboru IT mám praxi od roku 1999, kdy jsem začal pracovat ve firmě GRALL Brno s.r.o., jako technik IT. Mé zaměření bylo: HW servis PC, serverů a tiskáren (i záruční HP, Fujitsu-Siemens, IBM), lokální i vzdálená správa firemních sítí, plánování a realizace strukturované kabeláže, správa a instalace klientských i serverových systémů firmy Microsoft od verzí Windows 95 a NT4, péče o zákazníky včetně obchodních nabídek a jejich realizací.

Od roku 2007, po změně vlastníka zaměstnavatele, pracuji na živnostenský list (buď zakázkově nebo na servisní smlouvy).

Většinou se jedná o kompletní správu firemních sítí bez serverů nebo se servery Microsoft Window Server (AD, Exchange, ISA, DHCP, DNS, SQL, TS,...) popř. o servery na platformě Linux (Apache, SQL, Samba, DHCP, DNS, OpenChange, SOGo, Postfix, Dovecot, Cyrrus...).

Provádím návrhy a realizace strukturované kabeláže (počítačové sítě) s certifikovaným měřením.

Jsem HW a SW dodavatel.

 

Získáte osobní jednání a individuální přístup.

Loajalita a péče o firemní data jsou vždy až na prvním místě.

Jsou řešení drahá, levná, složitá i jednoduchá. Všechna mají svá opodstatnění a jsou určena pro svůj cílený okruh uživatelů. Vše se dá individuálně implementovat a kombinovat dle přání, možností a zkušeností.

Mé zaměření se samozřejmě stále rozšiřuje a zdokonaluje.